Karmstolar 1800-tal empirestil
2013-05-11
184252
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, mahogny, armstöd med förgyllda sfinxer
Tyg med fläckar och skador, ytslitage