Klubbat för:
6 200 SEK
1 000 SEK
KÄRL, Chimu (Peru 900-1532), syrereducerat svart lergods, längd 18,5 cm PROVENIENS: Konstnären Einar Lynge-Ahlberg
Lagning
184256
2013-05-17