Spegel empire Holmberg
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, svensk empire, stockholmsarbete, Stockholms hallstämpel och brännmärkt J.P. Holmberg ( Johan Petter Holmberg, verksam 1813-1831), delvis förgylld, dekor i form av två sfinxer, 112x47 cm
Smärre ytskador
184261
2013-05-11