Rakspegel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt och rot, höj- och sänkbar

Lagningar, fanérskador

184280

2013-05-11