Taburett gustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, delvis träskuren dekor, bemålad

Smärre ytskador, skadad klädsel

184281

2013-05-11