Byrå Holland 1700-tal

Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal
Byrå Holland 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, Holland 1700-tal, fanérad i flertalet träslag, yttäckande inläggningar av blommor och fåglar sk. bloemen marqueterie, höjd 79, 89x52 cm

Nyckel saknas, fanérskador, sprickor

184285

2013-05-12