Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, fanérad alm och rot, förgyllda beslag, höjd 84, 110x52 cm

Nyckel saknas, smärre sprickbildningar

184291

2013-05-12