Skåp 1800-tal i empire

Skåp 1800-tal i empire
Skåp 1800-tal i empire
Skåp 1800-tal i empire
Skåp 1800-tal i empire
Skåp 1800-tal i empire
Skåp 1800-tal i empire

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SKÅP med vitrindel, 1800-tal empire, mahogny, låda med skrivinredning, ovaler med spegelglas, höjd 236, 112x53 cm

Nyckel saknas, listdelar saknas, fanérskador

184297

2013-05-11