Piedestal gustaviansk stil

Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil
Piedestal gustaviansk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålad, bronserade kannelyrer, höjd 125 cm

Slitage

184300

2013-05-12