Kolonn sengustaviansk

Kolonn sengustaviansk
Kolonn sengustaviansk
Kolonn sengustaviansk
Kolonn sengustaviansk
Kolonn sengustaviansk
Kolonn sengustaviansk
Kolonn sengustaviansk
Kolonn sengustaviansk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KOLONN, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, fanérad i mahogny, med intarsia i form av meanderbård, höjd 117, diameter 52 cm

Fanérskador och sprickor

184307

2013-05-11