Kolhämtare trefot

Kolhämtare trefot
Kolhämtare trefot
Kolhämtare trefot
Kolhämtare trefot
Kolhämtare trefot
Kolhämtare trefot

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

KOLHÄMTARE, KASTRULL, TREFOT, mm, koppar, delvis 1800-tal, höjd ca 15-36 cm

Slitage, bucklor

184309

2013-05-08