Mössbord 1800-tal
2013-05-12
184318
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MÖSSBORD, 1800-tal, låda i sargen, bemålat, höjd 75, 116x69 cm
Slitage