Mössbord 1800-tal

Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÖSSBORD, 1800-tal, låda i sargen, bemålat, höjd 75, 116x69 cm

Slitage

184318

2013-05-12