Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KONSOLBORD, med stenskiva, svensk empire, skuren dekor samt pastellage, förgyllt, höjd 84, 92x42 cm
Slitage, sprickor, färgbortfall, skiva med nagg
184319
2013-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här