Konsolbord svensk empire

Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire
Konsolbord svensk empire

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD, med stenskiva, svensk empire, skuren dekor samt pastellage, förgyllt, höjd 84, 92x42 cm

Slitage, sprickor, färgbortfall, skiva med nagg

184319

2013-05-12