Pallar 1800-tal

Pallar 1800-tal
Pallar 1800-tal
Pallar 1800-tal
Pallar 1800-tal
Pallar 1800-tal
Pallar 1800-tal
Pallar 1800-tal
Pallar 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALLAR, 1 par, 1800-tal, björk

En saknar tvärslå, renoverade, kompletterade, slitage, skadad klädsel

184345

2013-05-12