Planschverk, bl.a. Södermanlands herregårdar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PLANSCHVERK (8), däribland Klingspor - Schlegel, Uplands herregårdar, Eneroth - Richardt, Herregårdar uti Södermanland, Thulstrup, Afbildningar af nordiska drägter samt Salmson, Litografiskt Allehanda m.m. 8 volymer.
Skador och defekter.
184361
2013-05-10