Planschverk, bl.a. Södermanlands herregårdar

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

PLANSCHVERK (8), däribland Klingspor - Schlegel, Uplands herregårdar, Eneroth - Richardt, Herregårdar uti Södermanland, Thulstrup, Afbildningar af nordiska drägter samt Salmson, Litografiskt Allehanda m.m. 8 volymer.

Skador och defekter.

184361

2013-05-10