Figuriner mm Kina

Figuriner mm Kina
Figuriner mm Kina
Figuriner mm Kina
Figuriner mm Kina
Figuriner mm Kina
Figuriner mm Kina
Figuriner mm Kina
Figuriner mm Kina

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, SNUSFLASKA, STRESSKULOR, olika material bl a bärnsten sten förgylld metall, Kina 19/200-tal, i form av kaniner fohund och apa, höjd ca 3-8 cm

184384

2013-05-09