Golvlampor mässing

Golvlampor mässing
Golvlampor mässing
Golvlampor mässing
Golvlampor mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1970-tal, mässing, höjd 121-122 cm

Del saknas, fot med bristning, skärmar med smärre skador

184396

2013-05-09