Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NYBORG, Peter (Danmark f. 1937): "Mare Saturnus", signerad P Nyborg och daterad a tergo 1991, olja på duk, 65x100 cm
Smärre krackelyr
184400
2013-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här