Peter Nyborg oljemålning

Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NYBORG, Peter (Danmark f. 1937): "Mare Saturnus", signerad P Nyborg och daterad a tergo 1991, olja på duk, 65x100 cm

Smärre krackelyr

184400

2013-05-09