Båtshake mahogny

Båtshake mahogny
Båtshake mahogny
Båtshake mahogny
Båtshake mahogny
Båtshake mahogny
Båtshake mahogny

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTSHAKE, 1900-talets första hälft, mahogny, längd 211 cm

Bruksslitage

184412

2013-05-09