Liss Annika Söderström skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖDERSTRÖM, Liss Annika (född 1949): " Lova och Kajsa ", brons, signerade och daterade Liss Annika Söderström 20.6 1987, stämpelsignerad samt daterad LAS 88, 2/9, Konstgjutare Pettersson Västberga, höjd 9 respektive 12 cm, på svart plexiskiva
Konstnärens barns magar

184428

2013-05-09