Drickaback

Drickaback
Drickaback
Drickaback
Drickaback
Drickaback
Drickaback
Drickaback
Drickaback

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

DRICKABACK, för 24 flaskor, 1950-tal, gulmålad med röd text, "Coca-Cola", höjd 13, 46x30 cm

Bruksslitage, senare flaskor

184431

2013-05-12