Trädgårdsskulpturer Gino Mancha

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, 2 st, signerad Gino Mancha, delvis bemålade, höjd 36x54 cm

Bruksslitage

184432

2013-05-09