Brita Ahlberk oljemålning

Brita Ahlberk oljemålning
Brita Ahlberk oljemålning
Brita Ahlberk oljemålning
Brita Ahlberk oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AHLBERK, Brita (samtida): Figurkompostion, signerad, olja på duk, 55x46 cm

Zustandsbeschreibung

184452

2013-05-09