Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AHLBERK, Brita (samtida): Figurkompostion, signerad, olja på duk, 55x46 cm
Zustandsbeschreibung
184452
2013-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner