Brit Ahlberk oljemålning

Brit Ahlberk oljemålning
Brit Ahlberk oljemålning
Brit Ahlberk oljemålning
Brit Ahlberk oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AHLBERK, Brita (samtida): Kvinna på parkbänk, signerad och daterad 2000, olja på duk, 55x46 cm

184455

2013-05-10