Antika småföremål

Antika småföremål
Antika småföremål
Antika småföremål
Antika småföremål
Antika småföremål
Antika småföremål

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANTIKEN, 21 örhängen, ushapti, fragment mm från Egypten, fajans, brons, sten, 1-6 cm

Skador och lagningar

184471

2013-05-17