Vapenställ

Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ
Vapenställ

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAPENSTÄLL, 1800-talets slut, svarvade detaljer, underdel i plåt, delvis bemålad, höjd 104, 100x17 cm

Skador

184484

2013-05-12