Klubbat för:
15 500 SEK
Schätzwert
18 000 SEK
Beschreibung
SALONGSBORD, gustavianskt stockholmsarbete i Pehr Ljungs art, förgyllt, skiva av kolmårdsmarmor, höjd 77, 55x81 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador, omarbetat
184490
2013-06-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner