Flaska och häst från antiken

Flaska och häst från antiken
Flaska och häst från antiken
Flaska och häst från antiken
Flaska och häst från antiken
Flaska och häst från antiken
Flaska och häst från antiken

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄST, oglaserad keramik, möjligen Kina, Tang, längd 8,5 cm, FLASKA, antiken, möjligen Syrien, höjd 9,5 cm

Flaskan med skador och lagningar

184492

2013-05-17