Vas Japan

Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Japan, omkring 1900, satsuma, bär märkning samt stämpel, delvis förgylld med hänklar, motiv av figurscener och fåglar, höjd 29 cm

Krackelyrer

184497

2013-05-09