Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEDOSA med lock, porslin, Kina, omkring 1700, dekor i famllie verte med motiv föreställande tuppar, höjd 8 cm
Lagningar, sprickor, glasyrnagg
184502
2013-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här