Reseur 1900-tal

Reseur 1900-tal
Reseur 1900-tal
Reseur 1900-tal
Reseur 1900-tal
Reseur 1900-tal
Reseur 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEUR, 1900-talets början, Junghans, "The little Alabama" Made in Germany, gulmetall, höjd 16 cm, nyckel finns

184503

2013-05-09