Fat skål Kina

Fat skål Kina
Fat skål Kina
Fat skål Kina
Fat skål Kina
Fat skål Kina
Fat skål Kina
Fat skål Kina
Fat skål Kina
Fat skål Kina
Fat skål Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 1 par, SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 22,5 resp 19,5 cm

Lagningar

184504

2013-05-09