Tallrikar skålfat Kina
2013-05-09
184510
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, diameter 23-26 cm
En tallrik med spricka, nagg