Oljemålning segelfartyg

Oljemålning segelfartyg
Oljemålning segelfartyg

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Segelfartyg, osignerad, olja på duk, ca 53x75 cm

Uppfodrad, smärre dukskador

184515

2013-05-09