Bordspendyl
2013-05-09
184523
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSPENDYL, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, urtavlan märkt Poton Paris, höjd 39 cm träsockel medföljer, pendel medföljer