Supkoppar pokal silver 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUPKOPPAR, 1 par, silver, Johannes Nordgren, Jönköping 1797, POKAL, silver, invändigt förgylld, Petter Falck, Jönköping 1739, höjd ca 3-6 cm

184549

2013-05-09