Beslag brons för handtag nyckelskyltar ringklocka

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÖRRBESLAG, brons/metall, ca 40 st, jugend, varav ca 27 st för dörrhandtag, delvis signerade Otto Meyer
Proveniens: Otto Meyers Konstgjuteri (Vestmannagatan 71 Stockholm)

184587

2013-05-10