Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DÖRRBESLAG, brons/metall, ca 40 st, jugend, varav ca 27 st för dörrhandtag, delvis signerade Otto Meyer
Proveniens: Otto Meyers Konstgjuteri (Vestmannagatan 71 Stockholm)
184587
2013-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här