Segelbåtsmodell

Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, segelyacht, höjd 90, längd 97 cm

Kölen med lagning

184588

2013-05-10