Figurscen oljemålning

Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia: Samson och Delila, påskift a tergo KOP V MAX VOGT MNCH. 1933, olja på duk, 120x133 cm

Tryckskador, färgbortfall, krackeleringar

184612

2013-05-11