Matskrin

Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin
Matskrin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSKRIN, 3 st, 1700-tal, järnbeslag

Skador, ett skrin låst, nycklar saknas

184629

2013-05-10