Sänghimmel 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGHIMMEL, 1900-talets första hälft, empirestil, förgylld, genombruten dekor av delfin, drake och tranor, 68x50 cm

Smärre skador

184631

2013-05-10