Bordsspegel 1800-tal

Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-tal, bl a fanérad i alm, dekor skurna och polykromt bemålade fåglar, delvis bronserad, höjd 75, 55x26 cm

Smärre skador

184636

2013-05-10