Lampetter empirestil
2013-05-10
184638
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPETTER, 1 par, för 1 ljus vardera, empirestil, förgyllda dekorelement av faraoner, imitationsmåleri, höjd 80 cm
Lagningar, smärre sprickor