Lampetter empirestil

Lampetter empirestil
Lampetter empirestil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPETTER, 1 par, för 1 ljus vardera, empirestil, förgyllda dekorelement av faraoner, imitationsmåleri, höjd 80 cm

Lagningar, smärre sprickor

184638

2013-05-10