Högtidsbälte osteuropa

Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa
Högtidsbälte osteuropa

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGTIDSBÄLTE, osteuropa, 1600/1700-tal, läder med dekorerade mässingsplåtar samt infästningar med karneoler

Skador, omfattande bristning, stenar med sprickor

184644

2013-05-10