Ramar

Ramar
Ramar
Ramar
Ramar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 2 st, innehållande grafiska blad " Linné och hans lärljugnar " respektive " Der evangelist St Lucas ", yttermått 46x53 resp 48,5x41 cm

Slitage, skador

184657

2013-05-10