Litografi S Jonson

Litografi S Jonson
Litografi S Jonson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONSON, Sven (1902-81): Månskensnatt, signerad Sven Jonsson, 340/345, färglitografi, 45x38 cm

184678

2013-05-11