Ikon Ryssland 1800-tal

Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, Ryssland, silverrisa, kontrollstämplad S:t Petersburg 1864, mästare möjligen Ivan Ivanoviè Zakharov, höjd ca 22 cm

Risa med skador och lagningar

184685

2013-05-11