David Wallin oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALLIN, David (1876-1957): "Margit Wallin vid den tusenåriga eken, Kinnekulle, Råbäck", signerad och daterad D.Wallin 1945, olja på duk uppfodrad på pannå, 28x22 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
184688
2013-05-11